آموزش میکروتیک

MUM (گردهمایی کاربران میکروتیک)

MikroTik User Meeting (MUM)

کنفرانسی درمورد نرم افزار RouterOS و سخت افزار RouterBoard می‌باشد؛ که در آنجا می‌توانید: سوالات خود را پرسیده، ارائه دیگران را دیده، با متخصصین امر صحبت کنید و تکنولوژی‌های جالبی كه توسط میکروتیک یا خود کاربران نمایش داده می‌شوند را مشاهده نمایید. همه اینها را فقط در MUM بصورت یکجا خواهید دید.

بصورت عمومی قبل یا بعد از MUM دوره‌های آموزشی توسط میکروتیک و یا مدرسین رسمی برگزار می‌شود که در کنار MUM می‌توانید از آن بهره ببرید.

به لطف ارائه مطالب یا میز نمایش فناوری یک شانس برای شما فراهم شده كه تجربیات شخصی خود را به نمایش گذاشته یا شرکت و محصولات خود را به دیگران معرفی نمایید.
میز نمایش فناوری یا همان Technology demo table فضای نمایشگاهی است که م‍یکروتیک به شما برای نمایش نمونه كار خود در رابطه با محصولات میکروتیک اختصاص می‌دهد.

برای شرکت کردن در اين گردهمایی نیاز به هیچ ملزومات یا پیش نیازی نیست، و الزامی برای تجربه كار با میکروتیک یا حتی شنیدن اسم آن وجود ندارد.

MUM ترکیه، استامبول

اولین MUM ترکیه در تاریخ 6 may 2014 معادل (16 اردیبهشت 93) در شهر استامبول برگزار خواهد شد.

هدف از این ملاقات

پیشنهاد روتر و سیستم عامل میکروتیک به عنوان  یک جایگزین جدید و هیجان انگیز نسبت به راه حل های سنتی که به عنوان روتر در بازار موجود است را خواهید دید. در این گردهمایی استراتژی های جدید و مبتکرانه برای گسترش نرم افزار RouterOS و سخت افزارهای RouterBOARD ارائه خواهد شد.

هزینه شرکت در گردهمایی

هزینه شرکت در گردهمایی بصورت رایگان میباشد. در صورت نیاز میتوانید با پرداخت 30$ از یک لایسنس RouterOS و همچنین نهار بهره ببرید.

زبان

زبان رسمی که در این گردهمایی صحبت خواهد شد انگلیسی میباشد.

اینترنت

در زمان برگزاری گردهمایی دسترسی رایگان به اینترنت فراهم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت mum.mikrotik.com مراجعه نمایید.

تور مسافرتی

آموزش میکروتیک درحال تدارک برنامه سفر برای افرادی که قصد حضور در گردهمایی کاربران میکروتیک را دارند میباشد. هدف از این برنامه این است که افراد علاقه مند راحتتر بتوانند امور سفر خود را برنامه ریزی کنند.
شما میتوانید برای اعلام  درخواست و کسب اطلاعات بیشتر درمورد تور با شماره 09178911090 تماس بگیرید.

این صفحه را با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.